Loading Ładowanie
Cennik MiCaR Rent A Car na dzień 21-05-2024
www.micar.pl
+48 601 732 577
rent@micar.pl

Osobowe

Limit 5000 km / 30 dniKaucja
poj.1 mies.6 mies.12 mies.
1SKODA CitiGo osób 41.02850285025201000
2SKODA Fabia osób 51,03000300027601300
3FIAT Tipo osób 51,43300330028801300
4SKODA Rapid osób 51,03450345030001300
5TOYOTA Corolla osób 51,63600360030001500
6SKODA Fabia automat osób 51,23750375030001500
7SKODA Fabia kombi automat osób 51,23750375030001500
8SEAT Ibiza FR osób 51.03750375030001500
9SKODA Kamiq osób 514000400035001500
10TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,84200420037201500
11MAZDA 6 osób 52.04800480042002000
12SKODA Superb D osób 52,0 D5400540050402000
13SKODA Superb osób 51,54800480042002000
14SKODA Superb Plug-in osób 51,46000600056402000
15SKODA Kodiaq osób 51,56000600056402000
16FIAT Talento osób 91,6 D6000600056402000
17FORD Transit osób 92,0 D6200620058402000
18TOYOTA Proace osób 92,0 D6000600056402000
19FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D6450645061502000

Dostawcze

Limit 5000 km / 30 dniKaucja*
Obj/Ładpoj.1 mies.6 mies.12 mies.
20FIAT Doblo XL osób 35m3 / 1000 kg1,6 D5400540051601500
21FIAT Doblo 2023 osób 33.2m3 / 1000 kg1,6 D5400540051601500
22FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D5700570052802000
23FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1350 kg2,3 D5850585054002000
24FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D6000600055202000
25FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1350 kg2,3 D6300615057602000
26FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1100 kg2,3 D6900675062402000
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko wg kalkulatora cen najmów.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 100 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0