Loading Ładowanie
Cennik MiCaR Rent A Car na dzień 24-05-2022
www.micar.pl
+48 601 732 577
rent@micar.pl

Osobowe

Limit 5000 km / 30 dniKaucja
poj.1 mies.6 mies.12 mies.
1SKODA CitiGo osób 41.02850285025201000
2FORD Fiesta osób 51,253000300027601300
3SKODA Fabia osób 51,03000300027601300
4TOYOTA Yaris osób 51,03000300027601300
5FIAT Tipo osób 51,43300330028801300
6SKODA Rapid osób 51,63450345030001300
7TOYOTA Corolla osób 51,63600360030001500
8SKODA Fabia automat osób 51,23750375030001500
9SEAT Ibiza FR osób 51.03750375030001500
10TOYOTA Auris osób 51,4 D3900390032401500
11KIA Ceed osób 51,63900390032401500
12TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,84200420037201500
13MAZDA 6 osób 52.04800480042002000
14NISSAN NV200 osób 71,5 D5400540050402000
15SKODA Superb osób 52,0 D5400540050402000
16SKODA Kodiaq osób 51,56000600056402000
17FIAT Talento osób 91,6 D6000600056402000
18TOYOTA Proace osób 92,0 D6000600056402000
19FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D6450645061502000

Dostawcze

Limit 5000 km / 30 dniKaucja*
Obj/Ładpoj.1 mies.6 mies.12 mies.
20FIAT Doblo osób 25m3 / 1000 kg1,6 D5400540051601500
21FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D5700570052802000
22FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1485 kg2,3 D5850585054002000
23FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D6000600055202000
24FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1410 kg2,3 D6150615057602000
25FIAT Ducato 3,9m H3+ osób 317m3 / 1410 kg2,3 D6300630061202000
26FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1250 kg2,3 D6750675062402000
27FIAT Ducato Plandeka+ osób 323m3 / 1100 kg D7050705069602000
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko - po 50.00 PLN.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 65 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0