Loading Ładowanie
CENNIK WYPOŻYCZALNI MiCaR NA DZIEŃ 04-08-2021
www.micar.pl
tel.: +48 713251949, gsm: +48 601 732577
Wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację

Osobowe

Limit 5000 km / 30 dniKaucja
poj.1 mies.6 mies.12 mies.
1SKODA CitiGo osób 41.02400230021001000
2FORD Fiesta osób 51,252500240023001300
3SKODA Fabia osób 51,02500240023001300
4TOYOTA Yaris osób 51,02500240023001300
5FIAT Tipo osób 91,42600250024001300
6SKODA Rapid osób 51,62900280025001300
7TOYOTA Corolla osób 51,62900280025001500
8SKODA Fabia automat osób 51,22900280025001500
9TOYOTA Auris osób 51,4 D3200300027001500
10KIA Ceed osób 51,63200300027001500
11TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,83400320031001500
12MAZDA 6 osób 42.04100390035002000
13NISSAN NV200 osób 51,5 D4600440042002000
14SKODA Superb osób 52,0 D4600440042002000
15SKODA Kodiaq osób 51,55100480047002000
16FIAT Talento osób 91,6 D5100480047002000
17TOYOTA Proace osób 92,0 D5100480047002000
18FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D5700560054002000

Dostawcze

Limit 5000 km / 30 dniKaucja*
Obj/Ładpoj.1 mies.6 mies.12 mies.
19FIAT Doblo osób 25m3 / 1000 kg1,6 D4600450043001500
20FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D4700460044002000
21FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1485 kg2,3 D4800470046002000
22FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D5000480047002000
23FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1410 kg2,3 D5100500048002000
24FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1250 kg2,3 D5600550052002000
25FIAT Ducato Plandeka Plus osób 523m3 / 1100 kg D6000590058002000
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko - po 50.00 PLN.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 65 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0