Loading Ładowanie
CENNIK WYPOŻYCZALNI MiCaR NA DZIEŃ 04-08-2021
www.micar.pl
tel.: +48 713251949, gsm: +48 601 732577
Wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację

Osobowe

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
poj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
1SKODA CitiGo osób 41.011012011511024001000
2FORD Fiesta osób 51,2512013512512025001300
3SKODA Fabia osób 51,012013512512025001300
4TOYOTA Yaris osób 51,012013512512025001300
5FIAT Tipo osób 91,412514013012526001300
6SKODA Rapid osób 51,614016014514029001300
7TOYOTA Corolla osób 51,615017015514529001500
8SKODA Fabia automat osób 51,215518017015529001500
9TOYOTA Auris osób 51,4 D18021019018032001500
10KIA Ceed osób 51,618021019018032001500
11TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,819522021020034001500
12MAZDA 6 osób 42.022025023022041002000
13NISSAN NV200 osób 51,5 D23026025023046002000
14SKODA Superb osób 52,0 D23026025023046002000
15SKODA Kodiaq osób 51,524027026025051002000
16FIAT Talento osób 91,6 D27030028027051002000
17TOYOTA Proace osób 92,0 D27030028027051002000
18FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D27032030027057002000

Dostawcze

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
Obj/Ładpoj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
19FIAT Doblo osób 25m3 / 1000 kg1,6 D19523022021046001500
20FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D21025023022047002000
21FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1485 kg2,3 D22026025023048002000
22FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D23027026025050002000
23FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1410 kg2,3 D25028027026051002000
24FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1250 kg2,3 D28034033032056002000
25FIAT Ducato Plandeka Plus osób 523m3 / 1100 kg D30036035033060002000

Akcesoria

Limit 150 / doba1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni 
26Podnośnik nożycowy6060604820 
27Nawigacja GPS151515125 
28CB Radio151515125 
29pasy transportowe (kmpl 2 szt)151515125 
30Transmiter Samochodowy FM1515151515 
31Odtwarzacz DVD10101085 
32Łańcuchy10101062 
33Uchwyt na telefon55555 
34Fotelik dla dziecka00000 
35Podwyższenie dla dziecka00000 
36Fotelik (Kołyska)00000 
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko - po 50.00 PLN.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 65 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0