Loading Ładowanie
Cennik MiCaR Rent A Car na dzień 24-05-2022
www.micar.pl
+48 601 732 577
rent@micar.pl

Osobowe

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
poj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
1SKODA CitiGo osób 41.013015014013028501000
2FORD Fiesta osób 51,2514016015014030001300
3SKODA Fabia osób 51,014016015014030001300
4TOYOTA Yaris osób 51,014016015014030001300
5FIAT Tipo osób 51,416018017016033001300
6SKODA Rapid osób 51,617019018017034501300
7TOYOTA Corolla osób 51,618020019018036001500
8SKODA Fabia automat osób 51,219021020019037501500
9SEAT Ibiza FR osób 51.019021020019037501500
10TOYOTA Auris osób 51,4 D22025023022039001500
11KIA Ceed osób 51,622025023022039001500
12TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,823026024023042001500
13MAZDA 6 osób 52.027030028027048002000
14NISSAN NV200 osób 71,5 D28031029028054002000
15SKODA Superb osób 52,0 D28031029028054002000
16SKODA Kodiaq osób 51,529032030029060002000
17FIAT Talento osób 91,6 D33036034033060002000
18TOYOTA Proace osób 92,0 D33036034033060002000
19FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D30034033032064502000

Dostawcze

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
Obj/Ładpoj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
20FIAT Doblo osób 25m3 / 1000 kg1,6 D23027026025054001500
21FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D25029028027057002000
22FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1485 kg2,3 D26030029028058502000
23FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D27031030029060002000
24FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1410 kg2,3 D28032031030061502000
25FIAT Ducato 3,9m H3+ osób 317m3 / 1410 kg2,3 D29033032031063002000
26FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1250 kg2,3 D34038037036067502000
27FIAT Ducato Plandeka+ osób 323m3 / 1100 kg D36040039038070502000

Akcesoria

Limit 150 / doba1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni 
28Podnośnik nożycowy6060604820 
29Nawigacja GPS151515125 
30CB Radio151515125 
31pasy transportowe (kmpl 2 szt)151515125 
32Transmiter Samochodowy FM1515151515 
33Odtwarzacz DVD10101085 
34Łańcuchy10101062 
35Uchwyt na telefon55555 
36Fotelik dla dziecka00000 
37Podwyższenie dla dziecka00000 
38Fotelik (Kołyska)00000 
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko - po 50.00 PLN.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 65 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0