Loading Ładowanie
Cennik MiCaR Rent A Car na dzień 21-05-2024
www.micar.pl
+48 601 732 577
rent@micar.pl

Osobowe

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
poj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
1SKODA CitiGo osób 41.013015014013028501000
2SKODA Fabia osób 51,014016015014030001300
3FIAT Tipo osób 51,416018017016033001300
4SKODA Rapid osób 51,017019018017034501300
5TOYOTA Corolla osób 51,618020019018036001500
6SKODA Fabia automat osób 51,219021020019037501500
7SKODA Fabia kombi automat osób 51,219021020019037501500
8SEAT Ibiza FR osób 51.019021020019037501500
9SKODA Kamiq osób 5121023022021040001500
10TOYOTA Auris kombi hybrid osób 51,823026024023042001500
11MAZDA 6 osób 52.027030028027048002000
12SKODA Superb D osób 52,0 D28031029028054002000
13SKODA Superb osób 51,527030028027048002000
14SKODA Superb Plug-in osób 51,429032030029060002000
15SKODA Kodiaq osób 51,529032030029060002000
16FIAT Talento osób 91,6 D33036034033060002000
17FORD Transit osób 92,0 D35038036035062002000
18TOYOTA Proace osób 92,0 D33036034033060002000
19FIAT Ducato Brygadówka osób 72,3 D32036035034064502000

Dostawcze

Limit 150 / dobaLimit 500 / dobaKaucja
Obj/Ładpoj.1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
20FIAT Doblo XL osób 35m3 / 1000 kg1,6 D25029028027054001500
21FIAT Doblo 2023 osób 33.2m3 / 1000 kg1,6 D25029028027054001500
22FIAT Ducato 2,9m osób 310m3 / 1520 kg2,3 D28032031030057002000
23FIAT Ducato 3,5m osób 313m3 / 1350 kg2,3 D29033032031058502000
24FIAT Ducato 3,9m osób 315m3 / 1440 kg2,3 D30034033032060002000
25FIAT Ducato 3,9m H3 osób 317m3 / 1350 kg2,3 D32036035034063002000
26FIAT Ducato Plandeka osób 323m3 / 1100 kg2,3 D37041040039069002000

Akcesoria

1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni 
27Podnośnik nożycowy60422420 
28Wózek transportowy25201510 
29Nawigacja GPS151295 
30CB Radio151295 
31pasy transportowe (kmpl 2 szt)151295 
32Transmiter Samochodowy FM151295 
33Odtwarzacz DVD101085 
34Łańcuchy101062 
35Uchwyt na telefon5555 
36Fotelik dla dziecka0000 
37Podwyższenie dla dziecka0000 
38Fotelik (Kołyska)0000 
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko wg kalkulatora cen najmów.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 100 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.
ajax requests 0
request size 0