Podane ceny w zł zawierają 23% VAT. Wersja do druku

Loading Ładowanie

Osobowe

limit 150km/dobacena za dobę z limitem 500km *Kaucja
1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
1 SKODA CitiGo13015014013028501000
2 SKODA Fabia14016015014030001300
3 FIAT Tipo16018017016033001300
4 SKODA Rapid17019018017034501300
5 TOYOTA Corolla18020019018036001500
6 SKODA Fabia automat19021020019037501500
7 SKODA Fabia kombi automat19021020019037501500
8 SEAT Ibiza FR19021020019037501500
9 SKODA Kamiq21023022021040001500
10 TOYOTA Auris kombi hybrid23026024023042001500
11 MAZDA 627030028027048002000
12 SKODA Superb D28031029028054002000
13 SKODA Superb27030028027048002000
14 SKODA Superb Plug-in29032030029060002000
15 SKODA Kodiaq29032030029060002000
16 FIAT Talento33036034033060002000
17 FORD Transit35038036035062002000
18 TOYOTA Proace33036034033060002000
19 FIAT Ducato Brygadówka32036035034064502000

Dostawcze

limit 150km/dobacena za dobę z limitem 500km *Kaucja
1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
20 FIAT Doblo XL25029028027054001500
21 FIAT Doblo 202325029028027054001500
22 FIAT Ducato 2,9m28032031030057002000
23 FIAT Ducato 3,5m29033032031058502000
24 FIAT Ducato 3,9m30034033032060002000
25 FIAT Ducato 3,9m H332036035034063002000
26 FIAT Ducato Plandeka37041040039069002000

Akcesoria

1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni 
27 Podnośnik nożycowy60422420 
28 Wózek transportowy25201510 
29 Nawigacja GPS151295 
30 CB Radio151295 
31 pasy transportowe (kmpl 2 szt)151295 
32 Transmiter Samochodowy FM151295 
33 Odtwarzacz DVD101085 
34 Łańcuchy101062 
35 Uchwyt na telefon5555 
36 Fotelik dla dziecka0000 
37 Podwyższenie dla dziecka0000 
38 Fotelik (Kołyska)0000 
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko wg kalkulatora cen najmów.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 100 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.