Podane ceny w zł zawierają 23% VAT. Wersja do druku

Loading Ładowanie

Osobowe

limit 150km/dobacena za dobę z limitem 500km *Kaucja
1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
1 SKODA CitiGo13015014013028501000
2 SKODA Fabia14016015014030001300
3 FIAT Tipo16018017016033001300
4 SKODA Rapid17019018017034501300
5 TOYOTA Corolla18020019018036001500
6 SKODA Fabia automat19021020019037501500
7 SEAT Ibiza FR19021020019037501500
8 TOYOTA Auris22025023022039001500
9 KIA Ceed22025023022039001500
10 TOYOTA Auris kombi hybrid23026024023042001500
11 MAZDA 627030028027048002000
12 SKODA Superb D28031029028054002000
13 SKODA Superb27030028027048002000
14 SKODA Superb Plug-in29032030029060002000
15 SKODA Kodiaq29032030029060002000
16 FIAT Talento33036034033060002000
17 TOYOTA Proace33036034033060002000
18 FIAT Ducato Brygadówka30034033032064502000

Dostawcze

limit 150km/dobacena za dobę z limitem 500km *Kaucja
1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni
19 FIAT Doblo23027026025054001500
20 FIAT Ducato 2,9m25029028027057002000
21 FIAT Ducato 3,5m26030029028058502000
22 FIAT Ducato 3,9m27031030029060002000
23 FIAT Ducato 3,9m H328032031030061502000
24 FIAT Ducato 3,9m H3+29033032031063002000
25 FIAT Ducato Plandeka34038037036067502000
26 FIAT Ducato Plandeka+ 36040039038070502000

Akcesoria

limit 150km/doba1-2 dni3-7 dni8-15 dni30 dni 
27 Podnośnik nożycowy6060604820 
28 Nawigacja GPS151515125 
29 CB Radio151515125 
30 pasy transportowe (kmpl 2 szt)151515125 
31 Transmiter Samochodowy FM1515151515 
32 Odtwarzacz DVD10101085 
33 Łańcuchy10101062 
34 Uchwyt na telefon55555 
35 Fotelik dla dziecka00000 
36 Podwyższenie dla dziecka00000 
37 Fotelik (Kołyska)00000 
*W przypadku najmu dłuższego niż 10 dni obowiązuje limit 5000 km na najem / 30 dni.
Opłata za przekroczenie limitu kilometrów 0.40 PLN / km.
Możliwość dokupienia pakietów kilometrów płatnych z góry 20 PLN/100 km.
Dostarczenie i odbiór samochodu - Wrocław miasto, Wrocław lotnisko wg kalkulatora cen najmów.
Dostarczenie i odbiór samochodu poza miastem wg kalkulatora cen najmów.
Opłata za wyjazd za granicę (jednorazowa do najmu) - 150.00 PLN (Dostawcze - promocja; bez opłaty za wyjazd zagraniczny).
Obsługa poza godzinami pracy biura - 65 PLN.
W przypadku wyboru innej waluty niż PLN podana cena jest ceną orientacyjną. W rozliczeniach stosujemy kurs skupu w kantorze Gant.
Ceny zawierają 23% VAT.